Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
MKS Nowa Proszowianka
Sokół Kocmyrzów
0:2
Orzeł Iwanowice
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
MKS Nowa Proszowianka
2:4
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
3:0
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
3:0
MKS Nowa Proszowianka
Przemsza Klucze
0:2
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
2:1
Bibiczanka Bibice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
Bolesław Bukowno
Sokół Kocmyrzów
0:2
Grębałowianka Kraków
Strażak Przybysławice
0:4
Zieleńczanka Zielonki
Piliczanka Pilica
2:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
2:1
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Zieleńczanka Zielonki
0:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przebój Wolbrom
3:1
Strażak Przybysławice
Sokół Kocmyrzów
4:1
Bolesław Bukowno
MKS Nowa Proszowianka
4:0
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
0:0
Prądniczanka Kraków
Bibiczanka Bibice
1:0
Piliczanka Pilica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
5:4
Przebój Wolbrom
Sokół Kocmyrzów
4:1
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
2:1
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
2:1
Grębałowianka Kraków
Strażak Przybysławice
1:6
Bibiczanka Bibice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
4:0
Bolesław Bukowno
Piliczanka Pilica
3:0*
Orzeł Iwanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
2:0
Bolesław Bukowno
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Piliczanka Pilica
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
Strażak Przybysławice
0:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bibiczanka Bibice
0:1
Orzeł Iwanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Bibiczanka Bibice
Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
Orzeł Iwanowice
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
Piliczanka Pilica
1:0
Grębałowianka Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
0:1
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
3:1
Przemsza Klucze
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:3
Sokół Kocmyrzów
Strażak Przybysławice
0:4
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Bolesław Bukowno
1:1
Piliczanka Pilica
Bibiczanka Bibice
1:4
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kocmyrzów
2:2
Bibiczanka Bibice
Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
1:1
Strażak Przybysławice
Prądniczanka Kraków
3:5
Przebój Wolbrom
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
1:0
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
1:3
Bolesław Bukowno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
3:1
Piliczanka Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Przemsza Klucze
Sokół Kocmyrzów
2:2
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Strażak Przybysławice
0:4
Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
0:2
MKS Nowa Proszowianka
Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
4:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
MKS Nowa Proszowianka
2:2
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
3:0
Przebój Wolbrom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
0:1
Przemsza Klucze
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
2:3
MKS Nowa Proszowianka
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
4:1
Piliczanka Pilica
Prądniczanka Kraków
6:4
Sokół Kocmyrzów
Strażak Przybysławice
1:4
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
3:1
Bolesław Bukowno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
4:1
Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków
4:2
Przebój Wolbrom
Prądniczanka Kraków
0:1
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Bolesław Bukowno
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
1:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Piliczanka Pilica
0:6
Sokół Kocmyrzów
MKS Nowa Proszowianka
5:0
Strażak Przybysławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
2:2
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
0:3
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
1:1
Strażak Przybysławice
Orzeł Iwanowice
3:0
Sokół Kocmyrzów
Bibiczanka Bibice
1:4
Zieleńczanka Zielonki
Piliczanka Pilica
1:2
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
MKS Nowa Proszowianka
1:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
4:1
Zieleńczanka Zielonki
Sokół Kocmyrzów
0:3
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
1:1
Piliczanka Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:2
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
1:0
Strażak Przybysławice
Prądniczanka Kraków
2:1
Bibiczanka Bibice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Strażak Przybysławice
Prądniczanka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
Bolesław Bukowno
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bibiczanka Bibice
3:1
Przebój Wolbrom
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Grębałowianka Kraków
1:0
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
0:0
Przemsza Klucze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
0:1
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
1:0
MKS Nowa Proszowianka
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Strażak Przybysławice
1:3
Przebój Wolbrom
Bolesław Bukowno
4:1
Sokół Kocmyrzów
Piliczanka Pilica
0:2
Bibiczanka Bibice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
5:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
Prądniczanka Kraków
3:1
MKS Nowa Proszowianka
Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Przebój Wolbrom
3:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:3
Strażak Przybysławice
Grębałowianka Kraków
0:2
Prądniczanka Kraków
Sokół Kocmyrzów
1:3
Przebój Wolbrom
Bolesław Bukowno
0:3
Przemsza Klucze
Piliczanka Pilica
2:2
MKS Nowa Proszowianka
Orzeł Iwanowice
1:1
Bibiczanka Bibice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Przemsza Klucze
Przebój Wolbrom
0:3
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Prądniczanka Kraków
2:1
Bolesław Bukowno
Grębałowianka Kraków
2:1
Piliczanka Pilica
Strażak Przybysławice
5:1
Sokół Kocmyrzów
Bibiczanka Bibice
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
3:2
Orzeł Iwanowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piliczanka Pilica
0:2
Bolesław Bukowno
Prądniczanka Kraków
1:3
Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
2:1
Przebój Wolbrom
Sokół Kocmyrzów
1:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Strażak Przybysławice
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
1:2
Grębałowianka Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Piliczanka Pilica
Przebój Wolbrom
2:3
Prądniczanka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:4
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Grębałowianka Kraków
2:2
MKS Nowa Proszowianka
Strażak Przybysławice
0:0
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
2:4
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
0:2
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
4:0
Strażak Przybysławice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
Piliczanka Pilica
2:0
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
0:0
Bibiczanka Bibice
Przemsza Klucze
0:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
2:0
Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:2
MKS Nowa Proszowianka
Sokół Kocmyrzów
2:0
Przemsza Klucze
Przebój Wolbrom
1:2
Orzeł Iwanowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
0:2
Grębałowianka Kraków
Strażak Przybysławice
0:3
Piliczanka Pilica
Bibiczanka Bibice
1:3
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
3:0
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Grębałowianka Kraków
1:1
Zieleńczanka Zielonki
Bolesław Bukowno
0:3*
Bibiczanka Bibice
Sokół Kocmyrzów
1:0
Prądniczanka Kraków
Piliczanka Pilica
3:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
0:2
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
2:0
Strażak Przybysławice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bibiczanka Bibice
0:1
Przemsza Klucze
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Bolesław Bukowno
Przebój Wolbrom
1:2
Grębałowianka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:4
Orzeł Iwanowice
Sokół Kocmyrzów
1:2
Piliczanka Pilica
Strażak Przybysławice
1:4
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
4:1
Prądniczanka Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości