Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
Gol Częstochowa
1:1
Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice
0:2
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
4:2
Czwórka Wosztyl.eu Radom
RKP ROW Rybnik
1:2
Wanda Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Tarnovia Tarnów
1:2
RKP ROW Rybnik
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Respekt Myślenice
2:0
Gol Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:4
Wanda Kraków
Gol Częstochowa
2:1
Rolnik Biedrzychowice
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
RKP ROW Rybnik
3:2
Respekt Myślenice
Czwórka Wosztyl.eu Radom
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Respekt Myślenice
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Tarnovia Tarnów
5:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rolnik Biedrzychowice
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
Gol Częstochowa
- : -
RKP ROW Rybnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czwórka Wosztyl.eu Radom
3:1
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
2:0
Tarnovia Tarnów
RKP ROW Rybnik
2:3
Rolnik Biedrzychowice
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:1
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Gol Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
4:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Respekt Myślenice
0:3
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
1:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Gol Częstochowa
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
RKP ROW Rybnik
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
2:1
Gol Częstochowa
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:2
RKP ROW Rybnik
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Tarnovia Tarnów
Czwórka Wosztyl.eu Radom
1:3
Respekt Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
- : -
Resovia Rzeszów
Rolnik Biedrzychowice
- : -
Wanda Kraków
Tarnovia Tarnów
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Gol Częstochowa
- : -
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Rekord Bielsko-Biała
- : -
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Respekt Myślenice
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Respekt Myślenice
Czwórka Wosztyl.eu Radom
- : -
RKP ROW Rybnik
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Gol Częstochowa
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków
- : -
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
- : -
Tarnovia Tarnów
Gol Częstochowa
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Czwórka Wosztyl.eu Radom
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
Resovia Rzeszów
RKP ROW Rybnik
- : -
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
- : -
Wanda Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Biedrzychowice
Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
RKP ROW Rybnik
Czwórka Wosztyl.eu Radom
- : -
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Wanda Kraków
- : -
Gol Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
- : -
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości