Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
0:1
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz
5:2
Macierz Lipnica Murowana
Olimpia Bucze
3:3
CANPACK II Okocimski Brzesko
Orzeł Dębno
0:2
Jadowniczanka Jadowniki
Rylovia Rylowa
4:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
2:0
Naprzód Sobolów
Żubr Gawłówek
0:5
LKS Uszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Olimpia Wojnicz
Macierz Lipnica Murowana
0:2
Olimpia Kąty
Dunajec Zakliczyn
2:2
Orzeł Dębno
Dunajec Mikołajowice
1:1
Pagen Gnojnik
LKS Uszew
1:2
CANPACK II Okocimski Brzesko
Żubr Gawłówek
2:2
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
1:1
Olimpia Bucze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
7:0
Żubr Gawłówek
Orzeł Dębno
4:3
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Wojnicz
1:0
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Bucze
5:2
Macierz Lipnica Murowana
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Uszew
Olimpia Kąty
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
CANPACK II Okocimski Brzesko
4:1
Naprzód Sobolów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Uszew
0:1
Naprzód Sobolów
Dunajec Zakliczyn
4:0
Olimpia Kąty
Rylovia Rylowa
2:1
Pagen Gnojnik
Jadowniczanka Jadowniki
4:0
Olimpia Bucze
Macierz Lipnica Murowana
1:4
CANPACK II Okocimski Brzesko
Żubr Gawłówek
3:3
Orzeł Dębno
Dunajec Mikołajowice
3:2
Olimpia Wojnicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
1:1
LKS Uszew
Olimpia Wojnicz
8:0
Żubr Gawłówek
Olimpia Bucze
2:2
Dunajec Zakliczyn
Orzeł Dębno
1:3
Rylovia Rylowa
CANPACK II Okocimski Brzesko
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Kąty
4:0
Dunajec Mikołajowice
Naprzód Sobolów
0:1
Macierz Lipnica Murowana
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Naprzód Sobolów
Pagen Gnojnik
4:4
Orzeł Dębno
Dunajec Zakliczyn
2:0
CANPACK II Okocimski Brzesko
Rylovia Rylowa
1:0
Olimpia Wojnicz
Dunajec Mikołajowice
3:1
Olimpia Bucze
LKS Uszew
2:3
Macierz Lipnica Murowana
Żubr Gawłówek
3:1
Olimpia Kąty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Bucze
3:2
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
0:5
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Kąty
3:3
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
4:1
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz
2:3
Pagen Gnojnik
CANPACK II Okocimski Brzesko
4:0
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Dębno
0:3
LKS Uszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Dębno
0:0
Olimpia Wojnicz
LKS Uszew
3:5
Jadowniczanka Jadowniki
Dunajec Zakliczyn
6:0
Macierz Lipnica Murowana
Rylovia Rylowa
2:1
Olimpia Bucze
Dunajec Mikołajowice
1:2
Naprzód Sobolów
Żubr Gawłówek
2:3
CANPACK II Okocimski Brzesko
Pagen Gnojnik
2:1
Olimpia Kąty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Dunajec Zakliczyn
Naprzód Sobolów
3:0
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
1:0
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
0:5
Orzeł Dębno
Olimpia Wojnicz
2:1
LKS Uszew
Olimpia Bucze
1:1
Pagen Gnojnik
CANPACK II Okocimski Brzesko
2:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Uszew
2:2
Dunajec Zakliczyn
Pagen Gnojnik
0:3
CANPACK II Okocimski Brzesko
Orzeł Dębno
1:2
Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa
2:1
Naprzód Sobolów
Dunajec Mikołajowice
0:5
Jadowniczanka Jadowniki
Żubr Gawłówek
2:2
Macierz Lipnica Murowana
Olimpia Wojnicz
9:0
Olimpia Kąty
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
4:0
Żubr Gawłówek
Dunajec Zakliczyn
2:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
3:2
LKS Uszew
Naprzód Sobolów
2:2
Pagen Gnojnik
Macierz Lipnica Murowana
0:1
Rylovia Rylowa
CANPACK II Okocimski Brzesko
3:0
Orzeł Dębno
Olimpia Bucze
0:5
Olimpia Wojnicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
0:4
Jadowniczanka Jadowniki
LKS Uszew
4:2
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
2:1
Olimpia Bucze
Żubr Gawłówek
0:3
Dunajec Zakliczyn
Pagen Gnojnik
5:1
Macierz Lipnica Murowana
Olimpia Wojnicz
2:1
CANPACK II Okocimski Brzesko
Orzeł Dębno
6:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
Pagen Gnojnik
CANPACK II Okocimski Brzesko
2:2
Olimpia Kąty
Dunajec Zakliczyn
0:1
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
2:0
Olimpia Wojnicz
Macierz Lipnica Murowana
1:4
Orzeł Dębno
Olimpia Bucze
5:1
LKS Uszew
Dunajec Mikołajowice
2:2
Żubr Gawłówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK II Okocimski Brzesko
2:0
Olimpia Bucze
Jadowniczanka Jadowniki
4:1
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
5:2
Olimpia Kąty
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Olimpia Wojnicz
Dunajec Mikołajowice
1:2
Rylovia Rylowa
Dunajec Zakliczyn
3:5
Pagen Gnojnik
LKS Uszew
4:0
Żubr Gawłówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
6:0
Żubr Gawłówek
Pagen Gnojnik
2:6
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Wojnicz
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Bucze
3:0
Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno
1:2
Dunajec Zakliczyn
CANPACK II Okocimski Brzesko
1:1
LKS Uszew
Olimpia Kąty
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Olimpia Kąty
Naprzód Sobolów
0:1
CANPACK II Okocimski Brzesko
Dunajec Mikołajowice
2:1
Orzeł Dębno
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Wojnicz
LKS Uszew
1:2
Rylovia Rylowa
Żubr Gawłówek
1:2
Pagen Gnojnik
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Olimpia Bucze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK II Okocimski Brzesko
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
Naprzód Sobolów
2:3
LKS Uszew
Orzeł Dębno
2:2
Żubr Gawłówek
Pagen Gnojnik
2:1
Rylovia Rylowa
Olimpia Kąty
2:3
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz
3:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
3:0
Orzeł Dębno
Dunajec Mikołajowice
1:3
Olimpia Kąty
Jadowniczanka Jadowniki
5:2
CANPACK II Okocimski Brzesko
LKS Uszew
1:2
Pagen Gnojnik
Dunajec Zakliczyn
4:1
Olimpia Bucze
Żubr Gawłówek
0:2
Olimpia Wojnicz
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Naprzód Sobolów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK II Okocimski Brzesko
2:4
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Bucze
4:1
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Dębno
2:7
Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów
3:6
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Wojnicz
4:1
Rylovia Rylowa
Olimpia Kąty
3:0
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
LKS Uszew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
4:1
Olimpia Wojnicz
LKS Uszew
3:4
Orzeł Dębno
Rylovia Rylowa
0:3
Olimpia Kąty
Jadowniczanka Jadowniki
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
Dunajec Mikołajowice
0:1
CANPACK II Okocimski Brzesko
Żubr Gawłówek
1:2
Olimpia Bucze
Dunajec Zakliczyn
1:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK II Okocimski Brzesko
6:0
Żubr Gawłówek
Jadowniczanka Jadowniki
11:1
LKS Uszew
Olimpia Bucze
0:1
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
3:0
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Wojnicz
0:0
Orzeł Dębno
Olimpia Kąty
1:2
Pagen Gnojnik
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Dunajec Zakliczyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Mikołajowice
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
Dunajec Zakliczyn
0:1
Jadowniczanka Jadowniki
Rylovia Rylowa
1:1
CANPACK II Okocimski Brzesko
LKS Uszew
0:3
Olimpia Wojnicz
Żubr Gawłówek
3:2
Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno
0:3
Olimpia Kąty
Pagen Gnojnik
1:1
Olimpia Bucze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Uszew
Naprzód Sobolów
0:0
Rylovia Rylowa
CANPACK II Okocimski Brzesko
0:1
Pagen Gnojnik
Jadowniczanka Jadowniki
4:3
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
3:1
Orzeł Dębno
Olimpia Kąty
6:2
Olimpia Wojnicz
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Żubr Gawłówek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
Dunajec Mikołajowice
1:3
Dunajec Zakliczyn
LKS Uszew
2:3
Olimpia Kąty
Żubr Gawłówek
1:9
Jadowniczanka Jadowniki
Pagen Gnojnik
4:3
Naprzód Sobolów
Olimpia Wojnicz
4:1
Olimpia Bucze
Orzeł Dębno
0:2
CANPACK II Okocimski Brzesko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
6:2
Żubr Gawłówek
Dunajec Mikołajowice
9:0
LKS Uszew
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
2:0
Orzeł Dębno
Macierz Lipnica Murowana
0:3*
Pagen Gnojnik
Olimpia Bucze
2:1
Olimpia Kąty
CANPACK II Okocimski Brzesko
2:0
Olimpia Wojnicz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:2
Dunajec Zakliczyn
LKS Uszew
2:4
Olimpia Bucze
Olimpia Kąty
4:1
CANPACK II Okocimski Brzesko
Żubr Gawłówek
1:5
Dunajec Mikołajowice
Pagen Gnojnik
4:4
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Wojnicz
2:2
Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno
3:0*
Macierz Lipnica Murowana
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości