Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Sokół Maszkienice
Błyskawica Proszówki
4:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
KS Ceramika Muchówka
Rylovia Rylowa
0:2
Strażak Mokrzyska
Orzeł Dębno
4:0
Sokół Borzęcin Górny
Victoria Porąbka Uszewska
0:2
Poręba Spytkowska
Naprzód Sobolów
3:1
Arkadia Olszyny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:2
Sokół Maszkienice
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Victoria Porąbka Uszewska
Arkadia Olszyny
4:0
Strażak Mokrzyska
Poręba Spytkowska
1:1
Błyskawica Proszówki
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
0:3
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
KS Ceramika Muchówka
0:4
Orzeł Dębno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
0:2
Sokół Borzęcin Górny
Strażak Mokrzyska
1:1
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Victoria Porąbka Uszewska
1:4
KS Ceramika Muchówka
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Naprzód Sobolów
Rylovia Rylowa
7:0
Poręba Spytkowska
Orzeł Dębno
0:2
Sokół Maszkienice
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Arkadia Olszyny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Rylovia Rylowa
Poręba Spytkowska
3:3
Strażak Mokrzyska
Naprzód Sobolów
2:1
Orzeł Dębno
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Maszkienice
1:1
Victoria Porąbka Uszewska
KS Ceramika Muchówka
0:1
Błyskawica Proszówki
Arkadia Olszyny
5:1
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:2
KS Ceramika Muchówka
Victoria Porąbka Uszewska
0:4
Naprzód Sobolów
Błyskawica Proszówki
3:3
Sokół Maszkienice
Strażak Mokrzyska
2:1
Sokół Borzęcin Górny
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:3
Arkadia Olszyny
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:4
Poręba Spytkowska
Orzeł Dębno
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Maszkienice
4:2
Rylovia Rylowa
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:5
Orzeł Dębno
Sokół Borzęcin Górny
2:1
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Jadowniczanka Jadowniki
8:0
Victoria Porąbka Uszewska
Arkadia Olszyny
0:4
Poręba Spytkowska
Naprzód Sobolów
0:2
Błyskawica Proszówki
KS Ceramika Muchówka
2:5
Strażak Mokrzyska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
2:0
Naprzód Sobolów
Błyskawica Proszówki
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
Poręba Spytkowska
2:3
Sokół Borzęcin Górny
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:2
KS Ceramika Muchówka
Orzeł Dębno
5:0
Arkadia Olszyny
Strażak Mokrzyska
1:2
Sokół Maszkienice
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Victoria Porąbka Uszewska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Olszyny
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Sokół Maszkienice
3:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Orzeł Dębno
6:0
Victoria Porąbka Uszewska
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
4:2
Strażak Mokrzyska
KS Ceramika Muchówka
1:2
Poręba Spytkowska
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:4
Błyskawica Proszówki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:2
Rylovia Rylowa
Poręba Spytkowska
2:2
Sokół Maszkienice
Strażak Mokrzyska
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:1
Naprzód Sobolów
Błyskawica Proszówki
0:2
Orzeł Dębno
Sokół Borzęcin Górny
1:3
KS Ceramika Muchówka
Victoria Porąbka Uszewska
3:2
Arkadia Olszyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Orzeł Dębno
1:0
Rylovia Rylowa
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:1
Strażak Mokrzyska
Victoria Porąbka Uszewska
1:3
Błyskawica Proszówki
Naprzód Sobolów
3:1
Poręba Spytkowska
Arkadia Olszyny
3:2
KS Ceramika Muchówka
Sokół Maszkienice
4:0
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
2:1
Victoria Porąbka Uszewska
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Poręba Spytkowska
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
KS Ceramika Muchówka
1:2
Sokół Maszkienice
Błyskawica Proszówki
1:2
Arkadia Olszyny
Strażak Mokrzyska
1:2
Orzeł Dębno
Sokół Borzęcin Górny
1:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
0:3
Rylovia Rylowa
Arkadia Olszyny
0:3
Sokół Maszkienice
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Poręba Spytkowska
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Borzęcin Górny
Orzeł Dębno
4:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Victoria Porąbka Uszewska
3:3
Strażak Mokrzyska
Naprzód Sobolów
2:2
KS Ceramika Muchówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Poręba Spytkowska
2:1
Orzeł Dębno
Rylovia Rylowa
7:0
Arkadia Olszyny
Sokół Maszkienice
4:1
Naprzód Sobolów
Strażak Mokrzyska
3:4
Błyskawica Proszówki
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:1
Victoria Porąbka Uszewska
KS Ceramika Muchówka
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:0
Sokół Borzęcin Górny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości