Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
4:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Rylovia Rylowa
1:1
Naprzód Sobolów
Pagen Gnojnik
1:2
Orzeł Dębno
Strażak Mokrzyska
5:1
Jadowniczanka Jadowniki
Raba Książnice
0:0
Radłovia Radłów
Arkadia Olszyny
7:1
Tarnavia Tarnawa
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Bucze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Bucze
1:1
Olimpia Kąty
Tarnavia Tarnawa
2:4
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Pagen Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
Arkadia Olszyny
5:2
Raba Książnice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:0*
Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
Pagen Gnojnik
8:2
Olimpia Kąty
Orzeł Dębno
1:1
Naprzód Sobolów
Radłovia Radłów
0:2
Jadowniczanka Jadowniki
Raba Książnice
1:3
Tarnavia Tarnawa
Sokół Maszkienice
2:3
Strażak Mokrzyska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
1:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Radłovia Radłów
1:4
Orzeł Dębno
Tarnavia Tarnawa
0:0
Olimpia Bucze
Naprzód Sobolów
2:0
Sokół Maszkienice
Arkadia Olszyny
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
4:1
Olimpia Kąty
Raba Książnice
2:2
Rylovia Rylowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Dębno
3:1
Arkadia Olszyny
Olimpia Kąty
4:0
Naprzód Sobolów
Rylovia Rylowa
6:0
Tarnavia Tarnawa
Strażak Mokrzyska
0:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Raba Książnice
Olimpia Bucze
2:2
Pagen Gnojnik
Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
6:2
Tarnavia Tarnawa
Rylovia Rylowa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
0:0
Olimpia Bucze
Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
4:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Radłovia Radłów
3:2
Olimpia Kąty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
5:2
Arkadia Olszyny
Pagen Gnojnik
2:1
Strażak Mokrzyska
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:6
Radłovia Radłów
Orzeł Dębno
1:1
Rylovia Rylowa
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
Jadowniczanka Jadowniki
3:0*
Tarnavia Tarnawa
Olimpia Bucze
3:0
Naprzód Sobolów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
2:2
Sokół Maszkienice
Radłovia Radłów
1:0
Olimpia Bucze
Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
Tarnavia Tarnawa
2:4
Strażak Mokrzyska
Arkadia Olszyny
7:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
5:4
Pagen Gnojnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
4:1
Raba Książnice
Olimpia Bucze
3:1
Arkadia Olszyny
Orzeł Dębno
3:1
Tarnavia Tarnawa
Radłovia Radłów
3:1
Pagen Gnojnik
Sokół Maszkienice
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
1:0
Naprzód Sobolów
Olimpia Kąty
2:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
5:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Olimpia Kąty
Tarnavia Tarnawa
2:3
Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno
1:1
Sokół Maszkienice
Radłovia Radłów
3:1
Strażak Mokrzyska
Arkadia Olszyny
8:0
Pagen Gnojnik
Raba Książnice
2:2
Olimpia Bucze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Bucze
0:1
Rylovia Rylowa
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia Tarnawa
Raba Książnice
4:0
Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Olimpia Bucze
Tarnavia Tarnawa
4:4
Radłovia Radłów
Orzeł Dębno
5:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Rylovia Rylowa
5:1
Pagen Gnojnik
Sokół Maszkienice
3:4
Olimpia Kąty
Raba Książnice
7:0
Strażak Mokrzyska
Arkadia Olszyny
2:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
6:1
Tarnavia Tarnawa
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
Pagen Gnojnik
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:3
Sokół Maszkienice
Olimpia Bucze
0:3
Orzeł Dębno
Radłovia Radłów
1:2
Arkadia Olszyny
Strażak Mokrzyska
0:1
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
2:1
Raba Książnice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnavia Tarnawa
1:5
Arkadia Olszyny
Jadowniczanka Jadowniki
2:0
Strażak Mokrzyska
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
Orzeł Dębno
3:0
Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
Olimpia Bucze
2:4
Sokół Maszkienice
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
4:1
Radłovia Radłów
Olimpia Kąty
2:1
Olimpia Bucze
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Naprzód Sobolów
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
5:2
Tarnavia Tarnawa
Orzeł Dębno
1:2
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
2:1
Arkadia Olszyny
Sokół Maszkienice
2:3
Pagen Gnojnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
4:1
Pagen Gnojnik
Tarnavia Tarnawa
2:3
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Maszkienice
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Radłovia Radłów
Naprzód Sobolów
3:1
Orzeł Dębno
Olimpia Bucze
1:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Arkadia Olszyny
3:3
Rylovia Rylowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
3:1
Strażak Mokrzyska
Rylovia Rylowa
3:0
Raba Książnice
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Arkadia Olszyny
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
0:4
Pagen Gnojnik
Orzeł Dębno
0:1
Radłovia Radłów
Olimpia Bucze
4:0
Tarnavia Tarnawa
Sokół Maszkienice
3:4
Naprzód Sobolów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
Tarnavia Tarnawa
1:4
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
Pagen Gnojnik
0:0
Olimpia Bucze
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
4:2
Radłovia Radłów
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Rylovia Rylowa
Tarnavia Tarnawa
1:5
Pagen Gnojnik
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:3
Naprzód Sobolów
Olimpia Bucze
1:2
Strażak Mokrzyska
Orzeł Dębno
4:1
Raba Książnice
Sokół Maszkienice
3:0
Arkadia Olszyny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mokrzyska
0:0
Pagen Gnojnik
Tarnavia Tarnawa
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
Radłovia Radłów
3:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Raba Książnice
2:1
Sokół Maszkienice
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Bucze
Arkadia Olszyny
3:0
Olimpia Kąty
Rylovia Rylowa
1:1
Orzeł Dębno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
1:2
Raba Książnice
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
0:3
Arkadia Olszyny
Pagen Gnojnik
4:0
Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Maszkienice
2:1
Rylovia Rylowa
Strażak Mokrzyska
4:1
Tarnavia Tarnawa
Olimpia Bucze
1:1
Radłovia Radłów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
Tarnavia Tarnawa
2:4
Orzeł Dębno
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
2:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
Pagen Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
Olimpia Bucze
4:2
Raba Książnice
Sokół Maszkienice
- : -
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
- : -
Tarnavia Tarnawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
3:3
Raba Książnice
Tarnavia Tarnawa
2:11
Sokół Maszkienice
Jadowniczanka Jadowniki
9:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Orzeł Dębno
3:1
Olimpia Kąty
Radłovia Radłów
1:0
Naprzód Sobolów
Rylovia Rylowa
5:0
Olimpia Bucze
Arkadia Olszyny
3:1
Strażak Mokrzyska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kąty
3:2
Sokół Maszkienice
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
0:2
Orzeł Dębno
Olimpia Bucze
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
Radłovia Radłów
3:0*
Tarnavia Tarnawa
Naprzód Sobolów
3:0
Arkadia Olszyny
Strażak Mokrzyska
1:4
Raba Książnice
Pagen Gnojnik
1:2
Rylovia Rylowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
- : -
Strażak Mokrzyska
Sokół Maszkienice
- : -
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Raba Książnice
- : -
Naprzód Sobolów
Pagen Gnojnik
- : -
Jadowniczanka Jadowniki
Arkadia Olszyny
- : -
Radłovia Radłów
Tarnavia Tarnawa
- : -
Olimpia Kąty
Orzeł Dębno
- : -
Olimpia Bucze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości