Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
5:2
Borkowianka Borek
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:3
Iva Iwkowa
Novi Jodłówka
3:0
Błękitni Krzeczów
Raba Książnice
2:2
Macierz Lipnica Murowana
Victoria Słomka
0:3
LKS Wisła Grobla
Piast Łapanów
2:2
Żubr Gawłówek
Czarni Kobyle
5:1
Naprzód Sobolów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
0:1
Raba Książnice
Żubr Gawłówek
1:1
Macierz Lipnica Murowana
LKS Wisła Grobla
1:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Piast Łapanów
6:4
Beskid Żegocina
Czarni Kobyle
4:0
Victoria Słomka
Borkowianka Borek
0:1
Novi Jodłówka
Błękitni Krzeczów
1:1
Naprzód Sobolów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
4:3
Żubr Gawłówek
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:1
Czarni Kobyle
Novi Jodłówka
1:0
Piast Łapanów
Raba Książnice
0:1
LKS Wisła Grobla
Victoria Słomka
3:3
Błękitni Krzeczów
Naprzód Sobolów
1:0
Borkowianka Borek
Macierz Lipnica Murowana
3:2
Iva Iwkowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
1:6
Novi Jodłówka
Żubr Gawłówek
1:1
Iva Iwkowa
LKS Wisła Grobla
1:2
Macierz Lipnica Murowana
Piast Łapanów
3:3
Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle
1:2
Raba Książnice
Borkowianka Borek
3:0
Victoria Słomka
Błękitni Krzeczów
0:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
2:0
LKS Wisła Grobla
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:2
Borkowianka Borek
Novi Jodłówka
0:2
Żubr Gawłówek
Raba Książnice
7:4
Błękitni Krzeczów
Victoria Słomka
1:0
Piast Łapanów
Naprzód Sobolów
1:1
Beskid Żegocina
Macierz Lipnica Murowana
0:0
Czarni Kobyle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
1:3
Victoria Słomka
Żubr Gawłówek
0:1
LKS Wisła Grobla
Novi Jodłówka
1:1
Naprzód Sobolów
Piast Łapanów
2:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Czarni Kobyle
0:1
Iva Iwkowa
Borkowianka Borek
1:4
Raba Książnice
Błękitni Krzeczów
1:1
Macierz Lipnica Murowana
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
6:1
Błękitni Krzeczów
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:3
Beskid Żegocina
LKS Wisła Grobla
1:0
Czarni Kobyle
Raba Książnice
4:2
Piast Łapanów
Victoria Słomka
2:2
Novi Jodłówka
Naprzód Sobolów
1:3
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
4:2
Borkowianka Borek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
3:2
Raba Książnice
Żubr Gawłówek
2:1
Czarni Kobyle
Novi Jodłówka
4:1
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Naprzód Sobolów
2:1
Victoria Słomka
Piast Łapanów
1:1
Macierz Lipnica Murowana
Borkowianka Borek
0:2
Iva Iwkowa
Błękitni Krzeczów
2:1
LKS Wisła Grobla
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
4:0
Piast Łapanów
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:1
Naprzód Sobolów
LKS Wisła Grobla
0:3
Borkowianka Borek
Raba Książnice
1:0
Novi Jodłówka
Victoria Słomka
2:4
Żubr Gawłówek
Czarni Kobyle
1:1
Błękitni Krzeczów
Macierz Lipnica Murowana
4:2
Beskid Żegocina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
0:3
Iva Iwkowa
Żubr Gawłówek
1:0
Błękitni Krzeczów
Novi Jodłówka
0:1
Macierz Lipnica Murowana
Victoria Słomka
2:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Naprzód Sobolów
6:2
Raba Książnice
Piast Łapanów
1:3
LKS Wisła Grobla
Borkowianka Borek
1:1
Czarni Kobyle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
0:1
Novi Jodłówka
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:1
Żubr Gawłówek
LKS Wisła Grobla
3:4
Beskid Żegocina
Raba Książnice
1:0
Victoria Słomka
Czarni Kobyle
3:2
Piast Łapanów
Błękitni Krzeczów
4:2
Borkowianka Borek
Macierz Lipnica Murowana
6:3
Naprzód Sobolów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
1:1
Czarni Kobyle
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:2
Raba Książnice
Żubr Gawłówek
4:0
Borkowianka Borek
Novi Jodłówka
2:2
LKS Wisła Grobla
Victoria Słomka
3:5
Macierz Lipnica Murowana
Naprzód Sobolów
1:3
Iva Iwkowa
Piast Łapanów
1:0
Błękitni Krzeczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
5:1
Victoria Słomka
LKS Wisła Grobla
1:1
Naprzód Sobolów
Raba Książnice
0:3
Żubr Gawłówek
Czarni Kobyle
0:0
Novi Jodłówka
Borkowianka Borek
1:0
Piast Łapanów
Błękitni Krzeczów
2:4
Beskid Żegocina
Macierz Lipnica Murowana
6:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
1:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Żubr Gawłówek
3:1
Piast Łapanów
LKS Wisła Grobla
2:1
Victoria Słomka
Czarni Kobyle
1:1
Naprzód Sobolów
Borkowianka Borek
2:1
Beskid Żegocina
Błękitni Krzeczów
1:3
Novi Jodłówka
Macierz Lipnica Murowana
2:2
Raba Książnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
3:3
Piast Łapanów
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
2:1
LKS Wisła Grobla
Novi Jodłówka
4:0
Borkowianka Borek
Raba Książnice
0:3
Iva Iwkowa
Victoria Słomka
0:2
Czarni Kobyle
Naprzód Sobolów
3:1
Błękitni Krzeczów
Macierz Lipnica Murowana
4:1
Żubr Gawłówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
1:1
Macierz Lipnica Murowana
Żubr Gawłówek
2:0
Beskid Żegocina
LKS Wisła Grobla
3:0
Raba Książnice
Piast Łapanów
3:4
Novi Jodłówka
Czarni Kobyle
1:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Borkowianka Borek
0:3
Naprzód Sobolów
Błękitni Krzeczów
2:2
Victoria Słomka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
3:3
Żubr Gawłówek
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:0
Błękitni Krzeczów
Novi Jodłówka
2:2
Beskid Żegocina
Raba Książnice
1:3
Czarni Kobyle
Victoria Słomka
3:1
Borkowianka Borek
Naprzód Sobolów
0:3
Piast Łapanów
Macierz Lipnica Murowana
1:5
LKS Wisła Grobla
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
0:2
Naprzód Sobolów
Żubr Gawłówek
2:0
Novi Jodłówka
LKS Wisła Grobla
2:2
Iva Iwkowa
Piast Łapanów
1:2
Victoria Słomka
Czarni Kobyle
1:0
Macierz Lipnica Murowana
Borkowianka Borek
1:1
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Błękitni Krzeczów
3:2
Raba Książnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
3:0
Czarni Kobyle
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:3
Piast Łapanów
LKS Wisła Grobla
1:2
Żubr Gawłówek
Raba Książnice
5:0
Borkowianka Borek
Victoria Słomka
2:0
Beskid Żegocina
Naprzód Sobolów
1:1
Novi Jodłówka
Macierz Lipnica Murowana
7:0
Błękitni Krzeczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kobyle
0:1
LKS Wisła Grobla
Błękitni Krzeczów
3:1
Iva Iwkowa
Borkowianka Borek
1:2
Macierz Lipnica Murowana
Piast Łapanów
2:1
Raba Książnice
Beskid Żegocina
1:0
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Novi Jodłówka
4:1
Victoria Słomka
Żubr Gawłówek
3:1
Naprzód Sobolów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
3:0
Borkowianka Borek
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
3:0
Novi Jodłówka
LKS Wisła Grobla
6:2
Błękitni Krzeczów
Raba Książnice
6:1
Beskid Żegocina
Victoria Słomka
5:1
Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle
1:2
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
1:1
Piast Łapanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
0:4
Macierz Lipnica Murowana
Żubr Gawłówek
0:2
Victoria Słomka
Novi Jodłówka
1:1
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
1:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Piast Łapanów
0:2
Iva Iwkowa
Borkowianka Borek
2:6
LKS Wisła Grobla
Błękitni Krzeczów
2:4
Czarni Kobyle
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
3:0
Beskid Żegocina
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
1:1
Victoria Słomka
LKS Wisła Grobla
1:3
Piast Łapanów
Raba Książnice
6:2
Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle
0:2
Borkowianka Borek
Błękitni Krzeczów
3:4
Żubr Gawłówek
Macierz Lipnica Murowana
3:2
Novi Jodłówka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
1:2
LKS Wisła Grobla
Żubr Gawłówek
0:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Novi Jodłówka
0:3
Iva Iwkowa
Victoria Słomka
1:0
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
8:0
Macierz Lipnica Murowana
Piast Łapanów
2:1
Czarni Kobyle
Borkowianka Borek
4:2
Błękitni Krzeczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iva Iwkowa
1:0
Naprzód Sobolów
LKS Wisła Grobla
0:2
Novi Jodłówka
Raba Książnice
1:3
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
Czarni Kobyle
0:1
Beskid Żegocina
Borkowianka Borek
1:4
Żubr Gawłówek
Błękitni Krzeczów
1:3
Piast Łapanów
Macierz Lipnica Murowana
2:1
Victoria Słomka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Żegocina
5:2
Błękitni Krzeczów
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
4:1
Macierz Lipnica Murowana
Żubr Gawłówek
0:1
Raba Książnice
Novi Jodłówka
3:2
Czarni Kobyle
Victoria Słomka
1:0
Iva Iwkowa
Naprzód Sobolów
3:1
LKS Wisła Grobla
Piast Łapanów
3:1
Borkowianka Borek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości