Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
1:2
Moravia Morawica
Tarnovia Tarnów
7:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Starówka Nowy Sącz
15:0
Victoria Gaj
SMS Niemce
2:10
Bronowianka Kraków
Respekt Myślenice
3:1
Łysica Bodzentyn
Widok Lublin
2:2
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Gaj
0:2
Respekt Myślenice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:8
Starówka Nowy Sącz
DAP Dębica
0:3
Tarnovia Tarnów
SMS Niemce
1:6
Widok Lublin
Bronowianka Kraków
8:1
Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn
1:9
Naprzód Sobolów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Moravia Morawica
1:1
Łysica Bodzentyn
Naprzód Sobolów
8:2
Victoria Gaj
Tarnovia Tarnów
5:2
SMS Niemce
Respekt Myślenice
6:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
Widok Lublin
1:1
Bronowianka Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:6
Tarnovia Tarnów
Victoria Gaj
0:3
Moravia Morawica
DAP Dębica
0:0
Respekt Myślenice
SMS Niemce
0:6
Starówka Nowy Sącz
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:10
Naprzód Sobolów
Bronowianka Kraków
8:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
3:1
Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów
2:5
DAP Dębica
Łysica Bodzentyn
2:3
Victoria Gaj
Starówka Nowy Sącz
1:0
Widok Lublin
Moravia Morawica
3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Respekt Myślenice
1:0
SMS Niemce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:1
Respekt Myślenice
Tarnovia Tarnów
2:1
Starówka Nowy Sącz
Bronowianka Kraków
8:1
Victoria Gaj
DAP Dębica
2:1
Moravia Morawica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:1
Łysica Bodzentyn
SMS Niemce
1:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
2:0
Widok Lublin
Łysica Bodzentyn
0:4
DAP Dębica
Starówka Nowy Sącz
4:3
Bronowianka Kraków
Victoria Gaj
4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Moravia Morawica
5:1
SMS Niemce
Respekt Myślenice
0:2
Tarnovia Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:0
Moravia Morawica
Starówka Nowy Sącz
2:3
Respekt Myślenice
DAP Dębica
2:1
Victoria Gaj
SMS Niemce
5:1
Łysica Bodzentyn
Bronowianka Kraków
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Tarnovia Tarnów
5:0
Naprzód Sobolów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
2:3
Starówka Nowy Sącz
Łysica Bodzentyn
0:0
Widok Lublin
Victoria Gaj
3:5
SMS Niemce
DAP Dębica
11:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Respekt Myślenice
3:3
Bronowianka Kraków
Moravia Morawica
0:2
Tarnovia Tarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka Kraków
0:2
DAP Dębica
Respekt Myślenice
1:1
Naprzód Sobolów
Widok Lublin
3:0
Victoria Gaj
Starówka Nowy Sącz
9:0
Moravia Morawica
Tarnovia Tarnów
12:0
Łysica Bodzentyn
SMS Niemce
9:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Gaj
0:3
Tarnovia Tarnów
DAP Dębica
4:1
SMS Niemce
Łysica Bodzentyn
1:3
Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów
1:0
Bronowianka Kraków
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:4
Widok Lublin
Moravia Morawica
1:3
Respekt Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Gaj
1:2
Starówka Nowy Sącz
Łysica Bodzentyn
0:3
Respekt Myślenice
Moravia Morawica
1:4
Naprzód Sobolów
DAP Dębica
1:0
Widok Lublin
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:7
Tarnovia Tarnów
Bronowianka Kraków
2:3
SMS Niemce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:2
SMS Niemce
Naprzód Sobolów
3:0
Łysica Bodzentyn
Starówka Nowy Sącz
8:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Tarnovia Tarnów
1:0
DAP Dębica
Moravia Morawica
4:1
Bronowianka Kraków
Respekt Myślenice
9:0
Victoria Gaj
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
0:1
Moravia Morawica
DAP Dębica
1:2
Starówka Nowy Sącz
SMS Niemce
3:2
Tarnovia Tarnów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:4
Respekt Myślenice
Bronowianka Kraków
1:5
Widok Lublin
Victoria Gaj
1:3
Naprzód Sobolów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Moravia Morawica
1:0
Victoria Gaj
Naprzód Sobolów
4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Łysica Bodzentyn
3:0
Bronowianka Kraków
Starówka Nowy Sącz
0:3
SMS Niemce
Tarnovia Tarnów
4:0
Widok Lublin
Respekt Myślenice
2:1
DAP Dębica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:0
Starówka Nowy Sącz
DAP Dębica
3:2
Naprzód Sobolów
SMS Niemce
0:3
Respekt Myślenice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:3
Moravia Morawica
Bronowianka Kraków
1:4
Tarnovia Tarnów
Victoria Gaj
1:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
5:2
SMS Niemce
Łysica Bodzentyn
0:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Starówka Nowy Sącz
2:6
Tarnovia Tarnów
Moravia Morawica
1:1
DAP Dębica
Respekt Myślenice
5:0
Widok Lublin
Victoria Gaj
2:5
Bronowianka Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
4:1
Naprzód Sobolów
DAP Dębica
2:1
Łysica Bodzentyn
SMS Niemce
3:2
Moravia Morawica
Bronowianka Kraków
4:1
Starówka Nowy Sącz
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:3
Victoria Gaj
Tarnovia Tarnów
2:2
Respekt Myślenice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Gaj
1:2
DAP Dębica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:8
Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów
1:5
Tarnovia Tarnów
Łysica Bodzentyn
1:5
SMS Niemce
Moravia Morawica
1:2
Widok Lublin
Respekt Myślenice
3:2
Starówka Nowy Sącz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:0
Łysica Bodzentyn
Starówka Nowy Sącz
2:2
Naprzód Sobolów
Tarnovia Tarnów
1:0
Moravia Morawica
SMS Niemce
3:0
Victoria Gaj
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:8
DAP Dębica
Bronowianka Kraków
3:1
Respekt Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:2
Bronowianka Kraków
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:5
SMS Niemce
Naprzód Sobolów
0:2
Respekt Myślenice
Łysica Bodzentyn
1:7
Tarnovia Tarnów
Victoria Gaj
1:6
Widok Lublin
Moravia Morawica
1:0
Starówka Nowy Sącz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Starówka Nowy Sącz
5:1
Łysica Bodzentyn
Respekt Myślenice
4:1
Moravia Morawica
Bronowianka Kraków
2:4
Naprzód Sobolów
Widok Lublin
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Tarnovia Tarnów
3:0
Victoria Gaj
SMS Niemce
5:0
DAP Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości