Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
3:1
Majdan Sieniawski
Potok Sitno
1:1
KSP Kielce
Starówka Nowy Sącz
0:4
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
Resovia II Rzeszów
1:4
Widok Lublin
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Prądniczanka Kraków
Naprzód Sobolów
1:1
Resovia II Rzeszów
LKS Wierzchowiska
1:1
Potok Sitno
Łysica Bodzentyn
3:0
Starówka Nowy Sącz
KSP Kielce
5:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Majdan Sieniawski
0:4
Sparta Daleszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
2:2
Majdan Sieniawski
Sparta Daleszyce
2:0
Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz
1:5
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
2:0
Naprzód Sobolów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
6:0
LKS Wierzchowiska
Resovia II Rzeszów
2:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
0:2
Sparta Daleszyce
LKS Wierzchowiska
6:2
Starówka Nowy Sącz
Potok Sitno
1:7
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
KSP Kielce
0:1
Resovia II Rzeszów
Łysica Bodzentyn
1:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:0
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
3:1
Potok Sitno
Prądniczanka Kraków
0:0
KSP Kielce
UKS 3 Staszkówka Jelna.
9:2
Majdan Sieniawski
Resovia II Rzeszów
0:2
LKS Wierzchowiska
Sparta Daleszyce
3:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
3:4
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
1:1
Resovia II Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
6:0
Starówka Nowy Sącz
Majdan Sieniawski
0:0
Naprzód Sobolów
KSP Kielce
0:3
Sparta Daleszyce
Łysica Bodzentyn
1:1
Widok Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:1
KSP Kielce
Sparta Daleszyce
4:0
LKS Wierzchowiska
Prądniczanka Kraków
2:0
Potok Sitno
Naprzód Sobolów
2:1
Łysica Bodzentyn
Majdan Sieniawski
2:0
Starówka Nowy Sącz
Resovia II Rzeszów
3:2
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
4:2
Widok Lublin
Potok Sitno
1:2
Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz
2:0
Resovia II Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:1
Prądniczanka Kraków
Majdan Sieniawski
1:2
Łysica Bodzentyn
KSP Kielce
3:0
Naprzód Sobolów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
Sparta Daleszyce
1:4
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
Resovia II Rzeszów
0:0
Majdan Sieniawski
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
3:0
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
1:1
Sparta Daleszyce
UKS 3 Staszkówka Jelna.
0:2
Widok Lublin
Majdan Sieniawski
1:3
KSP Kielce
Resovia II Rzeszów
0:4
Prądniczanka Kraków
LKS Wierzchowiska
2:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:0
Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów
2:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Sparta Daleszyce
2:0
Resovia II Rzeszów
Prądniczanka Kraków
2:1
Majdan Sieniawski
KSP Kielce
3:1
LKS Wierzchowiska
Łysica Bodzentyn
3:1
Potok Sitno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości