Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
4:1
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
LKS Wierzchowiska
5:0
Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce
10:0
DAP Dębica
Moravia Morawica
0:0
Naprzód Sobolów
Respekt Myślenice
4:0
Starówka Nowy Sącz
Majdan Sieniawski
1:1
Bronowianka Kraków Kobiety
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
1:4
Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz
2:1
Moravia Morawica
DAP Dębica
1:3
Widok Lublin
Bronowianka Kraków Kobiety
1:7
Naprzód Sobolów
Majdan Sieniawski
1:1
Sparta Daleszyce
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
4:2
LKS Wierzchowiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
4:1
Majdan Sieniawski
Naprzód Sobolów
2:0
Starówka Nowy Sącz
LKS Wierzchowiska
3:0
DAP Dębica
Sparta Daleszyce
18:1
Bronowianka Kraków Kobiety
Moravia Morawica
7:0
Łysica Bodzentyn
Respekt Myślenice
1:0
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
3:2
Widok Lublin
Łysica Bodzentyn
1:4
Naprzód Sobolów
DAP Dębica
0:1
Respekt Myślenice
Bronowianka Kraków Kobiety
1:1
Starówka Nowy Sącz
Majdan Sieniawski
1:3
LKS Wierzchowiska
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
6:3
Moravia Morawica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
8:0
Bronowianka Kraków Kobiety
Naprzód Sobolów
0:2
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
LKS Wierzchowiska
2:6
Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz
4:2
Łysica Bodzentyn
Moravia Morawica
13:0
DAP Dębica
Respekt Myślenice
4:0
Majdan Sieniawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:0
LKS Wierzchowiska
Sparta Daleszyce
1:4
Respekt Myślenice
DAP Dębica
0:6
Naprzód Sobolów
Bronowianka Kraków Kobiety
1:3
Łysica Bodzentyn
Majdan Sieniawski
1:1
Moravia Morawica
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
0:6
Starówka Nowy Sącz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
3:0
Majdan Sieniawski
LKS Wierzchowiska
10:0
Bronowianka Kraków Kobiety
Łysica Bodzentyn
3:0
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Starówka Nowy Sącz
2:0
DAP Dębica
Moravia Morawica
0:2
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
1:3
Widok Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
6:0
Moravia Morawica
LKS Wierzchowiska
0:1
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
3:2
Naprzód Sobolów
Łysica Bodzentyn
5:0
DAP Dębica
Bronowianka Kraków Kobiety
0:1
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Majdan Sieniawski
1:2
Starówka Nowy Sącz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
2:1
Widok Lublin
Łysica Bodzentyn
0:1
Majdan Sieniawski
Starówka Nowy Sącz
4:3
Sparta Daleszyce
Moravia Morawica
- : -
LKS Wierzchowiska
Respekt Myślenice
- : -
Bronowianka Kraków Kobiety
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
14:0
DAP Dębica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:0
Starówka Nowy Sącz
LKS Wierzchowiska
0:1
Naprzód Sobolów
Sparta Daleszyce
3:0
Łysica Bodzentyn
Respekt Myślenice
5:1
Moravia Morawica
Bronowianka Kraków Kobiety
4:3
DAP Dębica
Majdan Sieniawski
1:1
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
3:6
Respekt Myślenice
Łysica Bodzentyn
0:0
Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz
0:2
LKS Wierzchowiska
Moravia Morawica
7:0
Bronowianka Kraków Kobiety
DAP Dębica
0:2
Majdan Sieniawski
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
0:4
Sparta Daleszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Moravia Morawica
0:3
Naprzód Sobolów
Łysica Bodzentyn
0:1
LKS Wierzchowiska
Starówka Nowy Sącz
0:4
Respekt Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
10:0
DAP Dębica
Naprzód Sobolów
5:1
Bronowianka Kraków Kobiety
LKS Wierzchowiska
3:2
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Sparta Daleszyce
5:0
Majdan Sieniawski
Moravia Morawica
0:3
Starówka Nowy Sącz
Respekt Myślenice
4:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łysica Bodzentyn
3:0
Moravia Morawica
Starówka Nowy Sącz
2:2
Naprzód Sobolów
DAP Dębica
0:7
LKS Wierzchowiska
Bronowianka Kraków Kobiety
0:6
Sparta Daleszyce
Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:3
Sparta Daleszyce
Naprzód Sobolów
3:1
Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska
0:2
Majdan Sieniawski
Starówka Nowy Sącz
3:1
Bronowianka Kraków Kobiety
Moravia Morawica
0:3
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Respekt Myślenice
14:0
DAP Dębica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
3:1
LKS Wierzchowiska
Łysica Bodzentyn
2:2
Starówka Nowy Sącz
DAP Dębica
3:0
Moravia Morawica
Majdan Sieniawski
0:5
Respekt Myślenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
9:0
DAP Dębica
LKS Wierzchowiska
0:2
Widok Lublin
Łysica Bodzentyn
2:0
Bronowianka Kraków Kobiety
Starówka Nowy Sącz
3:4
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Moravia Morawica
0:3
Majdan Sieniawski
Respekt Myślenice
2:1
Sparta Daleszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
3:0
Moravia Morawica
DAP Dębica
1:3
Starówka Nowy Sącz
Bronowianka Kraków Kobiety
0:4
LKS Wierzchowiska
Majdan Sieniawski
2:3
Naprzód Sobolów
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
7:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
0:2
Sparta Daleszyce
Moravia Morawica
0:3
Widok Lublin
DAP Dębica
1:6
Łysica Bodzentyn
Respekt Myślenice
2:1
LKS Wierzchowiska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Naprzód Sobolów
LKS Wierzchowiska
3:0
Moravia Morawica
Sparta Daleszyce
6:1
Starówka Nowy Sącz
DAP Dębica
1:3
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Bronowianka Kraków Kobiety
1:6
Respekt Myślenice
Majdan Sieniawski
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Sobolów
2:2
LKS Wierzchowiska
Łysica Bodzentyn
1:1
Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz
2:1
Widok Lublin
Moravia Morawica
0:3
Respekt Myślenice
DAP Dębica
2:3
Bronowianka Kraków Kobiety
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
3:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
5:1
Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska
3:1
Starówka Nowy Sącz
Sparta Daleszyce
5:3
UKS 3Trójka Staszówka Jelna
Respekt Myślenice
7:0
Naprzód Sobolów
Bronowianka Kraków Kobiety
3:0
Moravia Morawica
Majdan Sieniawski
3:0
DAP Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości