Ważny komunikat dotyczący składki członkowskiej oraz treningów

Ważny komunikat dotyczący składki członkowskiej oraz treningów

W związku z wprowadzonym stanem epidemii i zakazem zgromadzeń powyżej 2 osób Zarząd Uczniowskiego Klubu "Widok" Lublin podjął decyzję o wstrzymaniu wszystkich treningów do odwołania oraz o obniżeniu składki członkowskiej o 50%.

Decyzja wejdzie w życie z dniem 1 kwietnia 2020 roku i potrwa do odwołania. Jednocześnie informujemy, że składka członkowska za miesiąc marzec pozostaje w niezmienionej wysokości 120zł. Osoby które nie dokonały wpłaty składki członkowskiej za miesiąc marzec prosimy o jej uregulowanie.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość, ponieważ jest to trudny czas dla nas wszystkich. Wielu z Państwa będzie się borykać z wieloma problemami, dlatego w skrajnie trudnych sytuacjach finansowych prosimy o bezpośredni kontakt z klubem. 

Zawieszenie zajęć treningowych nie oznacza jednak, że nie pamiętamy o naszych małych i dużych piłkarzach. 

Nasi trenerzy dołożą wszelkich starań by zrealizować założenia treningowe w formie on-line. Zachęcamy naszych piłkarzy oraz rodziców do trenowania razem z nami. 

Wszystkie odwołane marcowe treningi zostaną przez dzieci odrobione. Forma odrobienia zajęć zostanie podana do Państwa informacji po wznowieniu treningów. 

Życzymy sobie i naszym piłkarzom szybkiego powrotu na treningi i boiska. 

Dbajcie o siebie i przestrzegajcie zasad walki z epidemią #zostanwdomu

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości