Pokaż jak trenujesz!! Weź udział w konkursie!!

Pokaż jak trenujesz!! Weź udział w konkursie!!

Zarząd Naszego Klubu serdecznie zachęca wszystkich naszych zawodników i zawodniczki do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie lub filmik na którym udokumentujecie jak w obecnych czasach trenujecie! 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub portali społecznościowych (FB, Instagram) swojego zdjęcia lub krótkiego filmiku na którym pokażecie jak w warunkach domowych robicie jakieś ćwiczenie (z piłką lub bez), pokażcie nowy trick piłkarski którego się w ostatnim czasie nauczyliście itp. 

Wasze zgłoszenie zostanie opublikowane na oficjalnym fanpage Widoku Lublin, który znajduje się na portalu Facebook. Zdjęcia oraz filmiki, które uzyskają największą ilość polubień otrzymają atrakcyjne nagrody. Poniżej dane do wysyłki waszych dokonań:

E-mail: biuro@widoklublin.pl 

Facebook: https://www.facebook.com/widoklublin/

Instagram: https://www.instagram.com/widok_lublin_official/

Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości