Podziękowanie dla Naszych Sponsorów!

Podziękowanie dla Naszych Sponsorów!

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego "Widok" Lublin, składa serdecznie podziękowania na ręce Pana Mariusza Wlaszczyka przedstawiciela Grupy Deweloperskiej Dom Lublin (domlublin.pl), a także Panu Przemysławowi Góralskiemu oraz Piotrowi Packowi przedstawicielom firmy Zielona Energia - Fotowoltaika (zielonae.pl) za wsparcie finansowe udzielone naszemu klubowi. Dzięki pomocy ze strony takich firm wspierających działalność młodzieżowych klubów sportowych, możemy  działać jeszcze lepiej dbając o sportowy rozwój młodych adeptów piłki nożnej, który na codzień trenują w naszym klubie. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości