Podsumowanie meczów ligowych 20-21 maja! Hat-trick Lipińskiego oraz Błaziaka!

22. kolejkę ligową nasze zespoły w większości zapiszą do bardzo udanych występów. Spośród dziewięciu rozegranych w weekend 20-21 maja meczów, sześć z nich zakończyło się zwycięstwem naszych drużyn, w dwóch padł remis, a tylko jedno spotkanie zawodnicy Widoku przegrali. Najwyższe zwycięstwo odnieśli Juniorzy Starsi, który rozgromili na własnym terenie Lewart Lubartów aż 8:1 - w tym meczu hat-trickiem popisał się Igor Lipiński, który rozpoczął strzelecki festiwal dwoma trafieniami w 4 i 34 minucie spotkania, a trzecią bramką zamknął mecz, ustalając wynik spotkania w 91 minucie.

Drugie, równie wysokie zwycięstwo zanotowali podpieczeni trenera Łukasza Jankowskiego - Trampkarze Starsi. W meczu przeciwko innemu zespołowi z Lubartowa - MOSiRowi strzelili siedem bramek, nie tracąc przy tym ani jednej. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartłomiej Poleszak, Jakub Wójcik oraz Jakub Kołodziej.

Pierwsze punkty w ligowych potyczkach wywalczyli Orlicy Starsi rywalizujący w Lubelskiej Lidze Młodzików Młodszych gr. 3. Po trzech fantastycznych trafieniach Michała Błaziaka w 24, 54 i 60 minucie meczu, który niewątpliwie był najlepszym zawodnikiem w meczu!

Naszym drużynom serdecznie gratulujemy świetnych wyników!