Oświadczenie Zarządu w sprawie COVID-19

W związku z wprowadzeniem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października 2020r zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Zarząd klubu Widok Lublin informuje, że nasze treningi sportowe, jako zorganizowane formy aktywności fizycznej, będą kontynuowane w klubie w takim samym zakresie jak dotychczas.

Harmonogramy treningów mogą ulegać w niektórych grupach delikatnym zmianom, ze względu na wprowadzenie najmłodszych grup na sale gimnastyczne. Informujemy jednak, że ze względu na istniejące niebezpieczeństwo zarażenia Covid-19, ograniczamy ilość zajęć na salach gimnastycznych. W związku z powyższym, prosimy o dostosowanie strojów naszych zawodników na treningach odbywających się na świeżym powietrzu do istniejących warunków pogodowych. Warto zapoznać się z informacjami przedstawionymi w poniższym linku: https://junior.weszlo.com/2018/10/10/jesien-jesien-jesien-jak-to-tak-pilkarzu-czy-jestes-odpowiednio-ubrany/

Prosimy Państwa o wyrozumiałość w tych trudnych dla wszystkich czasach, w których musimy dopasować się do otaczających warunków i możliwości, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie podopiecznych.