Obóz Zielonka 17.08-23.08.2019 ważne informacje!

Obóz Zielonka 17.08-23.08.2019 ważne informacje!

Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy kolejny obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2019 roku. Tym razem na zgrupowanie pojadą rocznik 2007 gr. czerwona oraz 2008 gr.czerwona. Naszą bazą sportową będzie "Hotel Trylogia" w Zielonce koło Warszawy gdzie nasi zawodnicy spędzą siedem kolejnych dni.

Wyjazd został zaplanowany na sobotę 17.08 na godzinę 10.30. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 10.00 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych na obóz bardzo prosimy o zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom.

Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami raz dziennie w godzinach ustalonych przez kadrę trenerów oraz kierownika obozu.

Na obóz jedzie następująca kadra:

Kierownik Obozu -Jacek Skrzyniarz, tel. 603-623-013

Trener- Michał Czarnecki tel. 728-663-412

Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości