Obóz Nadrzecze 20.07-27.07.2019 ważne informacje!!!

Obóz Nadrzecze 20.07-27.07.2019 ważne informacje!!!

Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy kolejny obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2019 roku. Tym razem na zgrupowanie pojadą rocznik 2010 oraz 2011. Naszą bazą sportową będzie Centrum Sportu Nadrzecze-"Zajazd Nadrzecze" gdzie nasi zawodnicy spędzą siedem kolejnych dni.

Wyjazd został zaplanowany na sobotę 20.07 na godzinę 11.30. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 11.00 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych na obóz bardzo prosimy o zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom.

Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami raz dziennie w godzinach ustalonych przez kadrę trenerów oraz kierownika obozu.

Na obóz jedzie następująca kadra:

Kierownik Obozu -Magdalena Górska, tel. 601-938-376

Trener- Jacek Skrzyniarz tel. 603-623-013

Trener- Marcin Kozieł tel. 793-440-510

Trener- Paweł Furtak tel:795-731-835

Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości