Obóz Nadrzecze 13.07-20.07.2019 ważne informacje!!!

Obóz Nadrzecze 13.07-20.07.2019 ważne informacje!!!

Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy pierwszy obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2019 roku. Jako pierwsze na zgrupowanie pojadą roczniki 2009, 2008 gr. niebieska oraz  2007 grupa niebieska. Naszą bazą sportową będzie Centrum Sportu Nadrzecze-Zajazd Nadrzecze gdzie nasi zawodnicy spędzą siedem kolejnych dni.

Wyjazd został zaplanowany na sobotę 13.07 na godzinę 11.30. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 11.00 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych na obóz bardzo prosimy o zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom.

Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami raz dziennie w godzinach ustalonych przez kadrę trenerów oraz kierownika obozu.

Na obóz jedzie następująca kadra:

Kierownik Obozu -Magdalena Górska, tel. 601-938-376

Trener-  Arek Perduta, tel. 607-103-313

Trener- Marcin Kozieł, tel. 793-440-510

Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości