Nasze projekty do Budżetu Obywatelskiego 2020!!

Nasze projekty do Budżetu Obywatelskiego 2020!!

Od 23.09.2019 rozpoczyna się głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego. Nasz klub zgłosił dwa pomysły których realizacja ma być w przyszłym roku. Wszystkich członków klubu zachęcamy do oddania głosu na nasze projekty. Przypominamy, że głosowanie trwa do 10.10.2019, a swój głos można oddać internetowo wchodząc na stronę: obywatelski.lublin.eu. Trzeba zarejestrować się, zalogować, a następnie oddać swoje głosy. Głosować może każdy również dzieci!

Projekt O-34 to renowacja obiektu sportowego znajdującego się przy ul. Diamentowej 2, który ma na celu m.in. montaż oświetlenia, piłkochwytów, zakup mobilnych trybun i ławek rezerwowych, a także sprzętu do utrzymania i renowacji murawy boiska. 

Projekt O-35 to aktywizacja sportowa dzieci, którą nasz klub prowadzi nieprzerwanie od 2016 roku. Są to bezpłatne zajęcia sportowe prowadzone z placówkach edukacyjnych (przedszkola i szkoły) zachęcające dzieci do uprawiania sportu. 

W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego. Aby ją wyrazić rodzic lub opiekun prawny musi wprowadzić swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu oraz „kliknąć” oświadczenie dotyczące jego zgody na głosowanie przez osobę poniżej 18 r.ż., a także zgody dotyczące danych osobowych.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości