Nasi zawodnicy na testach w Górniku Zabrze!

W dniach 6-7 marca br. pięciu naszych zawodników: Kajetan Malinowski, Jan Wankiewicz, Adrian Linkiewicz, Dominik Wójcik oraz Mikołaj Kańczugowski z najstarszej grupy treningowej - Juniora Starszego, udało się do Zabrza, gdzie mieli okazję odbyć dwie jednostki treningowe z drużyną Górnika. Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na tle swoich rówieśników którzy na codzień występują w Centralnej Lidze Juniorów i nie uniknione, że któryś z nich w przyszłości będzie reprezentować barwy ekstraklasowego Górnika Zabrze. 

Wyjazd naszych zawodników na testy był możliwy dzięki nawiązanemu kontaktowi z ubiegłego roku, kiedy to dwie nasze drużyny rocznika 2007 i 2006 wraz z osobami z Zarządu Klubu pojechali na mecze sparingowe przy okazji których mieliśmy okazję spotkać się z Prezesem Akademii Górnika Zabrze - Łukaszem Milikiem, któremu jesteśmy ogromnie wdzięczni za serdeczne przyjęcie, a także organizację naszej wizyty. 

W przyszłości planujemy wizyty kolejnych naszych zawodników w Zabrzu.