Najważniejsze informacje obóz Szeligi 7.08-13.08.2021

Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy pierwszy obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2021 roku. Jako pierwsze na zgrupowanie pojadą roczniki 2005/2006, 2007 oraz 2008. Naszą bazą sportową będzie Ośrodek Wypoczynkowy Selment Resort w Szeligach.


Wyjazd został zaplanowany na sobotę 7.08 na godzinę 8:00. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 7:30 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych na obóz bardzo prosimy o dostarczenie ich do czwartku 5.08.2021 do biura klubu lub zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik,kąpielówki, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom oraz leki które zażywają na co dzień.


Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami raz dziennie w godzinach ustalonych przez kadrę trenerów oraz kierownika obozu.


Kierownik Obozu Jacek Skrzyniarz tel. 603-623-013

Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!