Kolejka ligowa 13-14 października!

Powoli zbliżamy się do końca rozgrywek ligowych w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. W nachodzący weekend nasze zespoły po raz kolejny zagrają o ligowe punkty. Juniorów i Trampkarzy czekają spotkania z zespołami Avii Świdnik w swoich kategoriach wiekowych. Wszystkie cztery mecze zagramy w roli gospodarzy, a jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy trenera Grzegorza Sitarza, którzy z drużyną Avii zagrają na bocznym boisku Areny Lublin. Bezpośrednio po zakończeniu tego meczu zagrają Trampkarze Młodsi, później Juniorzy Młodzi, a na zakończenie dnia do rywalizacji staną zawodnicy naszej najstarszej grupy wiekowej. Podopieczni trenera Macieja Szyduka liczą na potknięcie wicelidera - Lewartu Lubartów żeby przy ewentualnym zwycięstwie wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Początek tego meczu o godz. 14.00 na boisku w Dąbrowicy. 

Również w sobotę grać będą zespoły Młodzików występujący w lidze wojewódzkiej. Zarówno młodsi jak i starsi pojadą na mecz do Krasnegostawu gdzie zmierzą się z miejscową Jedynką. Duży apetyt na zwycięstwo mają Młodzicy Starsi, którzy po czwartym kolejnym zwycięskim spotkaniu będą chcieli wygrać z jak dotąd niepokonaną drużyną w lidze. 

Na zakończenie dnia w meczu wyjazdowym walczyć o trzy punkty będą nasze dziewczęta. Po ostatnich remisowych spotkaniach, zawodniczki trenera Piotra Rodaka chcą pokazać, że stać je na zdecydowanie więcej i udowodnić wyższość nad zespołem z Lubelszczyzny - LKS Wierzchowiska. 

Na niedzielę zaplanowano tylko dwa spotkania. Oba mecze grać będą młodzicy i choć w Lublinie to dla naszych drużyn będą to mecze wyjazdowe. Najpierw młodzicy starsi w lidze lubelskiej zmierzą się z liderem tabeli - Skarpą Lublin, a nieco później Młodzicy Młodsi, również grający w lidze lubelskiej zawodnicy stoczą bój z Vrotcovią. 

Poniżej rozkład meczów w nadchodzący weekend:

II Liga Kobiet:

LKS Wierzchowiska - Widok, 13.10. godz. 14.00

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych Gr. 1:

Widok - Avia Świdnik, 13.10. godz. 14.00 (boisko w Dąbrowicy)

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych Gr. 1:

Widok - Avia Świdnik, 13.10. godz. 12.00 (boisko w Dąbrowicy)

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych, Gr. 2:

Widok - Avia Świdnik, 13.10. godz. 10.00 (boczne boisko Areny Lublin)

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych, Gr. 2:

Widok - Avia Świdnik, 13.10. godz. 11.30 (boczne boisko Areny Lublin)

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych, Gr. 2:

Jedynka Krasnystaw - Widok, 13.10. godz. 10.00

Lubelska Liga Młodzików Starszych, Gr. 2:

Skarpa Lublin - Widok, 14.10. godz. 12.30

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych, Gr. 2:

Jedynka Krasnystaw - Widok, 13.10. godz. 11.30

Lubelska Liga Młodzików Młodszych, Gr. 1:

Widok - pauza 

Lubelska Liga Młodzików Młodszych, Gr. 2:

Vrotcovia Lublin - Widok, 14.10. godz. 13.00

Wszystkich sympatyków klubu zapraszamy na mecze naszych drużyn!!