Harmonogram treningów

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy harmonogram treningów dla poszczególnych grup:

Treningi ruszają od 6 września.

Wszystkie dzieci które dołączyły do nas od września zostały przydzielone do grup niebieskich w swoich rocznikach.

Rocznik 2007/2008/2009 Poniedziałek 17:00-19:00 Orlik ul. Czwartaków 11, Wtorek 16:30-18:00 boisko ul. Bursztynowa 22 oraz Piątek 17:00-19:00 Orlik ul. Czwartaków 11. Trener Łukasz Mietlicki 796-777-418

Młodzik Młodszy(2010/2011) gr. niebieska Wtorek 17:00-18:30, Środa 18:30-20:00 oraz Piątek 18:30-20:00 Politechnika Lubelska ul. Nadbystrzycka 36. Trener Grzegorz Sitarz 781-579-977

Orlik Starszy gr. czerwona 2011  Poniedziałek 17:00-18:30, Środa 18:00-19:30 oraz Czwartek 17:00-18:30 boisko ul. Diamentowa 2. Trener Michał Czarnecki 728-663-412

Orlik Młodszy A 2012 gr. czerwona Poniedziałek 17:00-18:30 boisko sztuczne Politechnika Lubelska ul. Nadbystrzycka 36, Środa 17:00-18:30 boisko ul. Bursztynowa 22 , Piątek 18:15-19:45 boisko ul. Diamentowa 2 . Trener Paweł Furtak 795-731-835 oraz Trener Jacek Skrzyniarz 603-623-013

Orlik Młodszy B gr.niebieska 2012/2013  Poniedziałek 18:30-20:00 boisko sztuczne Politechnika Lubelska ul. Nadbystrzycka 36, Wtorek 18:30-20:00 oraz Czwartek 18:30-20:00 boisko ul. Bursztynowa 22. Trener Paweł Furtak 795-731-835 oraz Łukasz Bielecki 502-545-594

Żak Starszy 2013 gr. czerwona Poniedziałek 18:15-19:45, wtorek 17:00-18:30 oraz Czwartek 18:15-19:45 boisko ul. Diamentowa 2. Trener Michał Czarnecki 728-663-412 oraz Trener Tomasz Ławicki 696-092-019

Żak Młodszy 2014 gr. czerwona Wtorek 17:00-18:00 oraz Czwartek 17:00-18:00 boisko ul. Bursztynowa 22.

Trener Adam 571-359-130

Żak Młodszy 2014 gr. niebieska Wtorek 18:10-19:10 oraz Czwartek 18:10-19:10 boisko ul. Bursztynowa 22.

Trener Adam 571-359-130

Skrzat Starszy 2015 gr. czerwona Środa 19:15-20:15 oraz Piątek 18:00-19:00.boisko ul. Bursztynowa 22

Trener Konrad Radecki 501-710-314 oraz Trener Rafał Krupski 502-617-903

Skrzat Starszy 2015 gr. niebieska Poniedziałek 19:15-20:15 oraz Piątek 19:00-20:00.boisko ul. Bursztynowa 22 

Trener Konrad Radecki 501-710-314 oraz Trener Rafał Krupski 502-617-903

Skrzat Młodszy 2016/2017 Poniedziałek 18:15-19:15 oraz Środa 18:15-19:15 boisko ul. Bursztynowa 22

Trener Konrad Radecki 501-710-314 oraz Trener Rafał Krupski 502-617-903