Dobra passa Młodzików Starszych! Podsumowanie kolejki ligowej z 6-7 października!

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni trenera Jarosława Walęciuka występujący w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych. Tym razem na własnym boisku pokonali zespół Wisły Puławy 2:1. Mecz dla naszego zespołu nie zaczął się za dobrze bo to goście w 25 minucie objęli prowadzenie i do przerwy wygrywali 1:0. W drugiej połowie mocniej zaatakowali zawodnicy Widoku czego efektem była strzelona bramka wyrównująca. Przy straconym przez Wisłę golu duży błąd popełnił bramkarz gości który przepuścił pod nogą podanie od własnego zawodnika. Od tego momentu uzyskaliśmy przewagę na boisku raz po raz próbując atakować bramkę drużyny z Puław jednak bezskutecznie. W końcówce meczu pięknym strzałem popisał się Maciej Adamczuk, który nie dał bramkarzowi przyjezdnych żadnych szans na dobrą interwencję.

Również w meczu z Wisłą Puławy z tą różnicą, że na wyjeździe poradzili sobie zawodnicy trenera Macieja Szyduka. Po dobrym meczu naszego zespołu pokonaliśmy gospodarzy 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mikołaj Kańczugowski, który w 59 minucie meczu wykorzystał dobre podanie Dominika Wójcika i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Wisły. Po tym zwycięstwie nasza drużyna zajmuje trzecią lokatę w tabeli ligowej ze stratą 2 punktów do wicelidera rozgrywek.

Poniżej wyniki pozostałych spotkań ligowych rozegranych w dniach 6-7 października: