Dobra forma naszych zespołów! Podsumowanie kolejki ligowej z 18-19.05!

Dobra forma naszych zespołów! Podsumowanie kolejki ligowej z 18-19.05!

Bardzo udany weekend zaliczyły nasze drużyny w miniony weekend. Spośród dziewięciu rozegranych spotkań ligowych sześć z nich zakończyło się zwycięstwami naszych zespół, w dwóch padł remis, a tylko w jednym meczu ponieśliśmy porażkę. 

Najbardziej efektowne zwycięstwo zanotowali zawodnicy Młodzików Starszych w Lidze Lubelskiej, którzy w meczu przeciwko Sokołowi Konopnicy zdobyli aż 12 bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną. Niebywałym wyczynem popisał się Maciej Adamczyk, który czterokrotnie w przeciągu 5 minut pokonał bramkarza gospodarzy, a łącznie w tym spotkaniu zaliczył pięć trafień!

Grad goli posypał się również w meczach Trampkarzy Starszych oraz Juniorów Młodszych. Ci pierwsi wysoko pokonali drużynę Gaudium - 10:4, a Sebastian Kuźma oraz Olaf Walczyński popisali zdobyczą trzech trafień przeciwko rywalom z Zamościa. Hat-trick był również udziałem Jakuba Persony, który zdobył go w meczu Juniorów Młodszych przeciwko Wiśle Puławy. Mecz dla podopiecznych trenera Tomasza Prasnala zaczął się bardzo dobrze bo już w pierwszej minucie wyszliśmy na prowadzenie. Do przerwy niestety to drużyna gospodarzy prowadziła w stosunku 3:1. Niekorzystny wynik nie podłamał naszych zawodników i po przerwie strzelili swoim rywalom cztery bramki tracąc tylko jedną i ostatecznie z Puław wywieźliśmy 3 punkty!

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli zawodnicy Młodzików Młodszych występujący w Lidze Wojewódzkiej. Powrót Macieja Mojsyma po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją podziałał motywująco na cały zespół, który od pierwszej minuty spotkania w Krasnymstawie przeważał na boisku, raz po raz stwarzając sobie sytuacje podbramkowe. Jednak dopiero akcja z 50 minuty spotkania znalazła drogę do bramki gospodarzy, która zdobył wspomniany wyżej zawodnik. Cztery minuty później było już 2:0 dla Widoku, a autorem drugiego trafienia został Aleks Sobeścijański, który wykorzystał dobre podanie Jakuba Hulewskiego. W końcówce spotkania podopieczni trenera Jacka Skrzyniarza mogli podwyższyć jeszcze wynik ale niestety nie udało się wykorzystać rzutu karnego. 

Kolejną wygraną zaliczyły również nasze dziewczęta, które pewnie pokonały na wyjeździe zespół KSP Kielce 0:2, a także zawodnicy rocznika 2008, który w meczu u siebie nie dali żadnych szans Tęczy Kraśnik strzelając przeciwnikom sześć bramek, przy dwóch straconych. Czterema zdobytymi golami w tym spotkaniu pochwalić się może Paskal Walczyński, a po jednym trafieniu dołożyli Błażej Eminowicz oraz Jacek Mazur. 

Wszystkim naszym drużynom gratulujemy świetnych wyników!

Poniżej pozostałe wyniki meczów ligowych rozegranych w weekend 18-19 maja:

I Liga Kobiet:

KSP Kielce - Widok - 0:2

Bramki dla Widoku: Karolina Barczak, Patrycja Włodarczyk

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych Gr. Mistrzowska:

Motor Lublin - Widok - 2:0

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych Gr. Spadkowa:

Wisła Puławy - Widok - 4:5

Bramki dla Widoku: Jakub Persona x3, Radosław Wącholski x2, 

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych Gr. Spadkowa:

Widok - Gaudium Zamość - 10:4

Bramki dla Widoku: Łukasz Grymuza, Sebastian Kuźma x3, Jakub Giemza x2, Olaf Walczyński x3, Michał Pietras

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych Gr. Spadkowa:

Widok - MOSiR Lubartów 0:0

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych Gr. Złota:

Jedynka Krasnystaw - Widok - 0:0

Lubelska Liga Młodzików Starszych Gr. 2:

Sokół Konopnica - Widok - 1:12

Bramki dla Widoku: Korulczyk Damian x3, Jakub Badzian x2, Mateusz Pastuszko, Maciej Adamczyk x5, Tomasz Rzepecki

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych Gr. Srebrna:

Jedynka Krasnystaw - Widok - 0:2 

Bramki dla Widoku: Maciej Mojsym, Aleks Sobeścijański 

Lubelska Liga Młodzików Młodszych Gr. 1:

Widok - Tęcza Kraśnik - 6:2

Bramki dla Widoku: Paskal Walczyński x4, Błażej Eminowicz, Jacek Mazur

Lubelska Liga Młodzików Młodszych Gr. 2:

Lublinianka Lublin - Widok - mecz odwołany ze względu na zalane boisko

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości