Budżet Obywatelski - wyniki głosowania!

Dwa spośród trzech promowanych przez nasz klub projekty do budżetu obywatelskiego na rok 2019 zdobyły wystarczającą ilość głosów i znajdą się wśród 44 projektów, które będą realizowane w przyszłym roku. Niestety na nasz duży projekt zagłosowało zaledwie 440 osób co jest zbyt niskim wynikiem aby myśleć o zwycięstwie. 

Nie mniej jednak wszystkich osobom które wsparły swoim głosem, zaangażowaniem nasze projekty serdecznie dziękujemy za pomoc. Nie składamy broni, w przyszłym roku znowu będziemy zgłaszać nowy pomysł budowy bazy sportowej dla naszego klubu. 

Cieszy natomiast fakt, że po raz kolejny małe projekty na które głosowaliśmy tj. M 63 - projekt budowy boisk na terenach LKJ , których Widok Lublin jest pomysłodawcą oraz M 13 - projekt bazy sportowej dla Akademii Piłkarskiej Bronowice doczekają się realizacji.